Teylers Museum

Spaarne 16
2011 CH Haarlem, NL
T [+31] (0)23 516 0960
E info@teylersmuseum.nl
W www.teylersmuseum.nl
Perscontacten:
E pers@teylersmuseum.nl

Groepen, zakelijke gasten en leveranciers
s.v.p. melden bij de dienstingang
Nauwe Appelaarsteeg 3
2011 HA Haarlem
T 023 5160969 (Meldkamer)

Staf en medewerkers

Bestuur en directie
Mw. drs. M. Scharloo, directeur, directie@teylersmuseum.nl, T 023-5160963 (secretariaat)

Staf
Drs. M. Hommel, hoofd Publiekszaken, mhommel@teylersmuseum.nl, T 023-5531987, M 06-18653260
Dr. M.C. Plomp, hoofdconservator Kunstverzamelingen, mplomp@teylersmuseum.nl, T 023-5160975
Drs. T.M. van der Spek MSc, hoofdconservator Wetenschap, tvanderspek@teylersmuseum.nl T 023-5160978 / T 023-5160970
Mw. W. Wijngaards, zakelijk leider, wwijngaards@teylersmuseum.nl, T 023-5160962, M 06-52070970

Publiekszaken
Drs. M. Hommel, hoofd Publiekszaken, mhommel@teylersmuseum.nl, T 023-5531987, M 06-18653260
Mw. F. Budding, MA, medewerker Communicatie & Marketing, fbudding@teylersmuseum.nl, T 023-5160971
Mw. A. Groentjes, medewerker Communicatie & Marketing, agroentjes@teylersmuseum.nl, T 023-5160971
Mw. G.F. Doorlag, medewerker Publiekszaken, gdoorlag@teylersmuseum.nl, T 023-5160972
Mw. F. Pansters, MA, medewerker Digitalisering/Online Media, fpansters@teylersmuseum.nl, T 023-5160988
Mw. drs. F.E. Kroon, medewerker Educatie, fkroon@teylersmuseum.nl, T 023-5531981
A.E. Pelt, medewerker Tentoonstellingen, fpelt@teylersmuseum.nl, T 023-5531982
M. Zegel, fotografie, reproducties en rechten, mzegel@teylersmuseum.nl T023-5531980
J. Blijleven, medewerker Digitalisering, jblijleven@teylersmuseum.nl
Drs. W. Meyboom, systeembeheerder, wmeyboom@teylersmuseum.nl T023-5531986

Fondsenwerving
Mw. drs. M. Th. Naber, hoofd Fondsenwerving, mnaber@teylersmuseum.nl, T 023-5160968, M 06-11366415
Mw. H. Werner, MA, medewerker Fondsenwerving, hwerner@teylersmuseum.nl, T 023-5531984

Wetenschappelijke Collecties

Drs. T.M. van der Spek MSc, hoofdconservator Wetenschap, tvanderspek@teylersmuseum.nl T 023-5160978 / T 023-5160970
Mr. H.J. Voogd, hoofd Collectiebeheer Wetenschap, hvoogd@teylersmuseum.nl, T 023-5160978 / M 06-43126259

Kabinet der Kunstverzamelingen
Dr. M.C. Plomp, hoofdconservator Kunstverzamelingen, mplomp@teylersmuseum.nl, T 023-5160975
T. van Druten, MA, conservator tentoonstellingen Kunstverzamelingen, tdruten@teylersmuseum.nl, T 023-5160974
Mevr. C.S. Langedijk, medewerker collectie Kunstverzamelingen, clangedijk@teylersmuseum.nl, T 023-5531983

Numismatisch Kabinet
Drs. J.E.L. Pelsdonk, conservator Numismatische Collecties, jpelsdonk@teylersmuseum.nl, T 023-5160976

Bibliotheek

Mevr. M.M. van Hoeken, medewerker Bibliotheek

Papierrestauratieatelier
Mw. R.E. van Gulik, hoofd papierrestauratieatelier, rgulik@teylersmuseum.nl, T 023-5160977
Mw. N.E. Kersten-Pampiglione, papierrestaurator, nkersten@teylersmuseum.nl
E. Koek, conserveringsmedewerker, ekoek@teylersmuseum.nl

Bedrijfsvoering
Mw. W. Wijngaards, zakelijk leider, wwijngaards@teylersmuseum.nl, T 023-5160962, M 06-52070970
Mw. L. IJpelaar, MA, Office manager/directiesecretariaat, lijpelaar@teylersmuseum.nl, T 023-5160963
B. Wolff, medewerker Interne Zaken, bwolff@teylersmuseum.nl
Mw. J. Akkerman, hoofd Administratie, jakkerman@teylersmuseum.nl, T 023-5160964
Mw. drs. R.E. Compagner, medewerker Secretariaat, rcompagner@teylersmuseum.nl, T 023-5160963
Mw. G.W.S. de Koning-Pater, assistent Interne Zaken, winkelmanager, bkoning@teylersmuseum.nl, T 023-5160966
P.J. Rietveld, medewerker financiële administratie en commerciële zaken, prietveld@teylersmuseum.nl, T 023-5531985
N.H. Vennik, medewerker Technische Dienst
Mw. V. Bongers, MSc, hoofd Gebouwen, vbongers@teylersmuseum.nl, T 023-5160967

Beveiliging
J. Janssens, hoofd Beveiliging en Facilitaire Zaken, jjanssens@teylersmuseum.nl T 023-5160973
en een team van beveiligers.


Rondleiders en museumdocent
F. Alkemade, P. Broekens, B.C. Caron, P. van Graafeiland, Mevr. B. van Heurn, Mevr. E. Hoekstra, Mevr. L. 't Hooft-van der Linden, Mevr. A. Hoogland-Snackers, Mevr. M. Ram, Mevr. A. Kodde-van Marle, K. van der Lee, Mevr. drs. D.B. Lentz, R. Middelburg, Mevr. A. Schreuder, Ir. B. Vernooy, Mevr. drs. A. Wilhelmus-Koning, Mevr. R. Roebbers, H. Siebenga
Mw. A.M.E. Nibbering, docent Kunst & Vliegwerk,
D. Geelen, P. Bakker, C. Berg Smiets begeleiders Lab.

Museumwinkel
Een team van vrijwilligers onder leiding van mevr. G.W.S. de Koning-Pater, bkoning@teylersmuseum.nl

E-mail Teylers Museum